Prúdový chránič MUTAI CMTB1LE-63 3P
Detaily produktu
Prúdový chránič s nadprúdovou ochranou (RCBO) je elektrické bezpečnostné zariadenie, ktoré kombinuje funkcie prúdového chrániča (RCD) a miniatúrneho ističa (MCB) v jednej jednotke.
Prúdový chránič CMTB1LE-63 dokáže chrániť ľudí a elektrinu pred úrazom elektrickým prúdom, skratom a preťažením. RCBO sa používa hlavne v komerčných a bytových budovách. Zodpovedá norme IEC61009-1.
| Názov produktu | Prúdový chránič RCBO |
| Číslo modelu | CMTB1LE-63 3P |
| Štandard | IEC61009-1 |
| Menovitý prúd In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poliaci | 3P |
| Menovité napätie Ue (V) | 400 V |
| Menovitá frekvencia | AC 50/60 Hz |
| Menovitá skratová kapacita Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Menovité impulzné výdržné napätie Uimp | 4000 V |
| Teplota okolia | -20℃~+40℃ |
| Typ okamžitého uvoľnenia | CD |
| Menovitý zvyškový prevádzkový prúd In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Krivka
Obrysový a montážny rozmer (mm)
Výhoda
1. Ochrana obvodov pred skratovým prúdom, preťažovacím prúdom a ochranou proti zemnému zvodu
2. Jednoduchá inštalácia: RCBO sú zvyčajne kompaktné a ľahko sa inštalujú, vďaka čomu sú ideálne na použitie v malých priestoroch alebo stiesnených priestoroch.
Poliaci
Aplikácia
Miniatúrne ističe MCB sú profesionálne a široko používané v budovách, domácnostiach, priemyselných aplikáciách a prenose elektrickej energie.
Iní
Balenie
2 ks vo vnútornej krabici, 40 ks vo vonkajšej krabici.
Rozmery na vonkajšiu krabicu: 41*21,5*41,5 cm
Hlavný trh
Spoločnosť MUTAI Electric sa zameriava na trhy Blízkeho východu, Afriky, juhovýchodnej Ázie, Južnej Ameriky a Ruska.
Prečo si vybrať nás
Telefón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













