Prúdový chránič MUTAI CMTB1LE-63 2P
Detaily produktu
Proudový chránič (RCBO) chráni pred nebezpečenstvom úrazu elektrickým prúdom a požiarov spôsobených zemnými poruchami a nadprúdmi. Detekuje a prerušuje úniky prúdu do zeme, bežne známe ako zvyškové prúdy, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku chybného zapojenia, poškodenej izolácie alebo chybného elektrického zariadenia. Okrem toho chráni aj pred nadprúdmi, ktoré môžu byť spôsobené skratmi alebo preťaženými obvodmi.
Prúdové chrániče (RCBO) sa bežne používajú v obytných a komerčných budovách, ako aj v priemyselných aplikáciách. Sú obzvlášť užitočné v situáciách, kde je potrebná individuálna ochrana obvodov, napríklad v kuchyniach, kúpeľniach a iných priestoroch, kde je pravdepodobný kontakt elektrických zariadení s vodou.
| Názov produktu | Prúdový chránič RCBO |
| Číslo modelu | CMTB1LE-63 2P |
| Štandard | IEC61009-1 |
| Menovitý prúd In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poliaci | 2P |
| Menovité napätie Ue (V) | 230 V |
| Menovitá frekvencia | AC 50/60 Hz |
| Menovitá skratová kapacita Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Menovité impulzné výdržné napätie Uimp | 4000 V |
| Teplota okolia | -20℃~+40℃ |
| Typ okamžitého uvoľnenia | CD |
| Menovitý zvyškový prevádzkový prúd In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Krivka
Obrysový a montážny rozmer (mm)
Výhoda
1. Ochrana obvodov pred skratovým prúdom
2. Ochrana obvodov pred preťažovacím prúdom
3. Ochrana pred zemným zvodom
Poliaci
Aplikácia
Istič sa široko používa v budovách, obytných budovách, priemyselných aplikáciách a prenose elektrickej energie.
Iní
Balenie
3 ks vo vnútornej krabici, 60 ks vo vonkajšej krabici.
Rozmery na vonkajšiu krabicu: 41*21,5*41,5 cm
Hlavný trh
Blízky východ, Afrika, juhovýchodná Ázia, Južná Amerika, Rusko... atď.
Telefón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












