Miniatúrny istič Mutai CMTB1-63 3P MCB
Detaily produktu
Miniatúrny istič CMTB1-63 dokáže chrániť zariadenie pred skratom a preťažením a možno ho použiť aj na nepravidelné prepínanie a konverziu napájacieho systému. Istič má pokročilú konštrukciu, spoľahlivý výkon, vysokú vypínaciu schopnosť, elegantný vzhľad atď. Plášť a časti sú vyrobené z materiálov, ktoré ponúkajú odolnosť voči nárazu a silné vlastnosti spomaľujúce horenie.
| Názov produktu | Miniatúrny istič MCB |
| Číslo modelu | CMTB1-63 3P |
| Štandard | IEC60898-1 |
| Certifikát | CE |
| Menovitý prúd In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poliaci | 3P |
| Menovité napätie Ue (V) | 400/415V |
| Menovitá frekvencia | AC 50/60 Hz |
| Menovitá skratová kapacita Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Menovité impulzné výdržné napätie Uimp | 4000 V |
| Teplota okolia | -20℃~+40℃ |
| Typ okamžitého uvoľnenia | CD |
| Farba | Biela + červená |
| Služba | OEM a ODM |
Krivka
Poliaci
Výhoda
1. Vďaka malým a kompaktným rozmerom sa ľahko inštaluje
2. Funkcia krátkodobého prúdu, preťaženia, vysokej vypínacej schopnosti
3. môžu poskytnúť spoľahlivú ochranu pred elektrickými poruchami a sú testované na splnenie medzinárodných bezpečnostných noriem.
Aplikácia
Výrobky MCB sa široko používajú v budovách, bytových domoch, priemyselných aplikáciách a prenose elektrickej energie.
Iní
Balenie
4 ks vo vnútornej krabici, 60 ks vo vonkajšej krabici.
Rozmery na vonkajšiu krabicu: 41*21,5*41,5 cm
Hlavný trh
Trh Blízkeho východu, Afriky, juhovýchodnej Ázie, Južnej Ameriky a Ruska.
Prečo si vybrať nás
Telefón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













