Miniatúrny istič CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB
Detaily produktu
Miniatúrny istič CMTB1-63 má funkciu ochrany proti skratu a preťaženiu a možno ho použiť aj na nepravidelný prenos a konverziu energie v systéme. Istič sa vyznačuje pokročilou konštrukciou, spoľahlivým výkonom, vysokou vypínacou schopnosťou, elegantným vzhľadom atď. Plášť a časti sú vyrobené z materiálu s odolnosťou voči nárazom a silnými vlastnosťami spomaľujúcimi horenie.
| Názov produktu | MCB |
| Číslo modelu | CMTB1-63 1P |
| Štandard | IEC60898-1 |
| Certifikát | CE |
| Menovitý prúd In (A) | 1-63A |
| Poliaci | 1P |
| Menovité napätie Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Menovitá frekvencia | AC 50/60 Hz |
| Menovitá skratová kapacita Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Menovité impulzné výdržné napätie Uimp | 4000 V |
| Teplota okolia | -20℃~+40℃ |
| Typ okamžitého uvoľnenia | Typ C alebo typ D |
| Farba | Biela |
| Služba | OEM a ODM |
Krivka
Poliaci
Výhoda
1. Ochrana obvodov pred skratovým prúdom
2. Ochrana obvodov pred preťažovacím prúdom
3. Pekný dizajn a jednoduchá inštalácia
Aplikácia
Miniatúrne ističe MCB sa hojne používajú v budovách, domácnostiach, priemyselných aplikáciách, prenose elektrickej energie atď.
Iní
Balenie
12 ks vo vnútornej krabici, 240 ks vo vonkajšej krabici.
Rozmery na vonkajšiu krabicu: 41*21,5*41,5 cm
Hlavný trh
Blízky východ, Afrika, juhovýchodná Ázia, Južná Amerika, Rusko... atď.
Prečo si vybrať nás
Telefón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













