Miniatúrny istič pre solárny istič CMTB1-63DC 4P DC
Detaily produktu
Miniatúrny istič DC CMTB1-63 dokáže chrániť elektrické spotrebiče a iné záťažové zariadenia pred preťažením a skratom a chrániť bezpečnosť obvodu. Väčšina ističov DC používa niektoré systémy jednosmerného prúdu, ako sú nové energetické systémy, solárne fotovoltaické panely atď. Napäťové stavy ističov DC sú vo všeobecnosti od 12 V do 1 000 V DC a menovitý prúd môže dosiahnuť až 63 A.
| Štandard | IEC/EN 60947-2 |
| Menovitý prúd In (A) | 1A - 63A |
| Poliaci | 4P |
| Menovité napätie Ue (V) | 1000 V |
| Menovitá frekvencia | 50/60 Hz |
| Menovitá skratová kapacita Icn | 6000A |
| Teplota okolia | -20℃~+70℃ |
| Typ krivky | C |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Nadmorská výška | ≤ 2000 m |
| Maximálna kapacita zapojenia | 25 m² |
| Inštalácia | 35 mm DIN lišta |
| Typ prichádzajúceho linkového signálu | Hore |
Výhoda
1. Ochrana obvodov pred skratovým prúdom
2. Ochrana obvodov pred preťažovacím prúdom
3. Vysoká vypínacia schopnosť
4. Pekný dizajn a jednoduchá inštalácia
Poliaci
Aplikácia
Miniatúrne ističe DC MCB sa široko používajú v niektorých systémoch jednosmerného prúdu, ako sú nové energetické systémy, solárne fotovoltaické systémy atď.
Iní
Balenie
3 ks vo vnútornej krabici, 60 ks vo vonkajšej krabici.
Rozmery na vonkajšiu krabicu: 41*21,5*41,5 cm
Otázky a odpovede
Vďaka certifikátom systému manažérstva ISO 9001 a ISO 14001 sú produkty kvalifikované medzinárodnými certifikátmi CCC, CE, CB.
Hlavný trh
Spoločnosť MUTAI Electric sa zameriava na trhy Blízkeho východu, Afriky, juhovýchodnej Ázie, Južnej Ameriky a Ruska.
Prečo si vybrať nás
Telefón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








